eUrząd
Lista spraw do załatwienia
eSesja
Konsultacje
Spis powszechny
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
e-urzad skarbowy
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Prace na boisku

  Prace na boisku

 • SPOTKAJMY SIĘ NAD MALINCZĄ

  SPOTKAJMY SIĘ NAD MALINCZĄ

 • Czyste powietrze

  Czyste powietrze

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

  Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

 • Wsparcie rodzin w pandemii

  Wsparcie rodzin w pandemii

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • IV EDYCJA MAŁEJ LIGI DZIKICH DRUŻYN W PIŁKĘ NOŻNĄ  „Bezpieczne wakacje”

  IV EDYCJA MAŁEJ LIGI DZIKICH DRUŻYN W PIŁKĘ NOŻNĄ „Bezpieczne wakacje”

 • RUSZYŁY BEZPŁATNE MEDIACJE RODZINNE

  RUSZYŁY BEZPŁATNE MEDIACJE RODZINNE

 • Budowa sieci kanalizacyjnej

  Budowa sieci kanalizacyjnej

 • Zbiórka karmy

  Zbiórka karmy

 • CKiB ZAPRASZA NA SPEKTAKL

  CKiB ZAPRASZA NA SPEKTAKL

 • Staże

  Staże

 • Muzyczne wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego

  Muzyczne wspomnienie bł. Edmunda Bojanowskiego


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba Przygotowawcza31 Ogólnopolski Bieg im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego

269 zawodników wystartowało w zorganizowanym przez LZS UKS „Grabonóg” - 31 Ogólnopolskim Biegu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piaskach.
Po raz pierwszy w historii biegu wzięła w nim udział tak liczna zawodników. Pierwsze sześć miejsc zajęli reprezentanci Ukrainy. Zwyciężył z czasem 0:31,42'54 Krovlajdis Sergej, zaraz za nim na linii mety zameldował się Gonszar Aleksiej, a trzeci był Naumow Andrj. Nie udało się jednak poprawić rekordu trasy, który należy do obecnego wicemistrza Polski na tym dystansie, mieszkańca Gostynia, wychowanka UKS Jedynka – Adama Nowickiego, który uzyskał w ubiegłym roku czas 0:30,35 – Adama Nowickiego z Gostynia. W kategorii do 29 lat triumfowali Piotr Tomczyk i Natalia Nagierniak, w kategorii do 39 lat najlepsi okazali się Krzysztof Terlecki i Nataliya Lehonkova, w kategorii do 49 zwyciężyli Klaudiusz Kozłowski i Monika Jabłońska, w kategorii powyżej 50 lat w kategorii kobiet wygrała Aleksandra Dzierzkowska, a w kategorii do 59 lat wśród mężczyzn zwyciężył Andrej Dawilow, do 69 lat Kazibut Zdzisław, w kategorii powyżej 70 lat najlepszym zawodnikiem okazał się Henryk Jakubiak. Wśród nagród indywidualnych jako najstarszy zawodnik nagrodę otrzymał Michał Szkudlarek – rocznik 1933. Najmłodszym zawodnikiem był Łukasz Gębalski, najlepszym zawodnikiem z LZS okazał Jerzy Janowicz, wśród nauczycieli triumfował Klaudiusz Kozłowski, a najlepszym zawodnikiem z ZSR w Grabonogu był Mateusz Dolatowski. Wśród samorządowców najszybciej na linię mety dobiegł Pawel Wałkiewicz, a najlepszym zawodnikiem z Gminy Piaski została Marlena Nowacka. Najlepszym zawodnikiem z Ziemi Gostyńskiej był Wojciech Wenderski, jako wielokrotni uczestnicy nagrody otrzymali Elżbieta czerniak, Janusz Stańczak, Jerzy Janowicz, Marian Kapitańczyk, którzy po raz 28 zawitali do Piasków. Najlepszym zawodnikiem w kategorii niepełnosprawnych został Świętek Andrzej.Już od wczesnych godzin porannych rywalizowały przedszkolaki i uczniowie ze szkół z terenu gminy Piaski. W sumie kilkaset osób wzięło udział w Małym Biegu oraz w Biegu dla Zdrowia, w którym mogli wziąć udział wszyscy. W tym roku organizatorzy zapewnili także dodatkowe atrakcje - dmuchane zamki, stoiska handlowe, a przed budynkiem Zespołu Szkół w Piaskach na wystawie przygotowanej przez portal gaso-gostyn.pl można było oglądać kilkadziesiąt pojazdów z epoki PRL-u.Na kompleksie sportowym pojawiła się także "Sztafeta z Zupą Rumforda". Członkowie Lubońskiego Klubu Biegacza w ramach współpracy między naszymi samorządami częstowali wszystkich zupą przygotowaną według przepisu bł. Edmunda Bojanowskiego. W załączniku wyniki w wersji PDF.


dodano 2014-06-02 15:51:18Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.