eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

  „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Teleporady

  Teleporady

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Pomoc dla przedsiębiorców

  Pomoc dla przedsiębiorców

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Parkometry nieczynne

  Parkometry nieczynne

 • Konkurs odwołany

  Konkurs odwołany

 • Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

  Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

 • Pomoc psychologiczna

  Pomoc psychologiczna

 • Szpital dziękuje

  Szpital dziękuje


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaZmiany w kalendarzu imprez kulturalnych

W celu ochrony życia i zdrowia mieszkańców przed zakażeniem wirusem SARS – CoV-2 i rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej wywołanej tym wirusem u ludzi oraz w celu oszczędności budżetowych zmieniły się terminy planowanych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie gminy Piaski.
Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Wójt Gminy Piaski - Wiesław Glapka poinformował, że ze względu na sytuację oraz trudności z jakimi zmagają się przede wszystkim nasi przedsiębiorcy, zmienia się kalendarz imprez kulturalnych i sportowych planowanych na terenie gminy Piaski w roku 2020. I tak: III bieg im. Senatora Stanisława Karłowskiego w Szelejewie Pierwszym (planowany w terminie 1 maja 2020) – został odwołany, Eko Festyn na Świętej Górze (planowany w terminie 1 maja 2020) zostanie wyznaczona nowa data, Dzień Strażaka (planowany w terminie 3 maja 2020) - został odwołany, Gminne Zawody Strażackie (planowane w terminie 10 maja 2020) – zostały odwołane, Bieg im bł. E. Bojanowskiego (planowany w terminie 30 maja 2020) – został przełożony na rok 2021, Obchody 30-lecia samorządu Gminy Piaski (planowane w terminie 27 maja 2020) – zostanie wyznaczona nowa data, Wielkopolska Ofensywa Rowerowa (planowana w terminie czerwiec 2020) – została przełożona na rok 2021, Dożynki Powiatowe (planowane w terminie 15 sierpnia 2020) – współfinansowanie zostało przełożone na rok 2021, Dni Piasków – Powiatowe Pożegnanie Lata (planowane w terminie 29 sierpnia 2020r.) współfinansowanie zostało przełożone na rok 2021 .


dodano 2020-03-24 11:54:57Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.