eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Parkometry nieczynne

  Parkometry nieczynne

 • Pomoc psychologiczna

  Pomoc psychologiczna

 • Teleporady

  Teleporady

 • Pomoc dla przedsiębiorców

  Pomoc dla przedsiębiorców

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

  Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

 • „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

  „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Szpital dziękuje

  Szpital dziękuje

 • Konkurs odwołany

  Konkurs odwołany


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaXV Sesja Rady Gminy

Zapraszamy na XV Sesję Rady Gminy Piaski, która odbędzie się 12 marca 2020r. o godz. 13. 00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach.
W programie znalazło się m. in. sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Przewodniczącego Rady Gminy, sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta Gminy Piaski, sprawozdanie Przewodniczących Komisji oraz podjęcie uchwał w sprawie zmian budżetu i zmian w budżecie gminy na 2020r, niedochodzenia rekompensaty za koszty odzyskiwania należności, o której mowa w art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych, udzielenia dotacji z budżetu Gminy Piaski na wykonanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych dla obiektów zabytkowych wpisanych do rejestru zabytków nie stanowiących własność Gminy Piaski, przeprowadzenia wyborów uzupełniających Rady Sołeckiej Sołectwa Podrzecze, planu pracy Komisji Rewizyjnej, ustalenia wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg gminnych, Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Piaski w 2020 roku, przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Grabonóg II, gmina Piaski.

Informujemy jednocześnie o planowanych spotkaniach komisji

Dnia 10 marca 2020r., o godz. 09:30 w Biurze Rady Gminy odbędzie się Komisja Rewizyjna


Dnia 12 marca 2020 r. o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady GminyInformujemy, że obrady sesji Rady Gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Transmisja obrad jest dostępna za pomocą portalu eSesja, natomiast nagrania z sesji udostępniane są na stronie internetowej www.piaski-wlkp.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Administratorem danych osobowych jest Gmina Piaski, reprezentowana przez Wójta Gminy Piaski. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Piaski w zakładce klauzula informacyjna.


dodano 2020-02-26 11:22:50Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.