• Charytatywny koncert hip - hopowy
 • Charytatywny koncert hip - hopowy


eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • W domu z kulturą

  W domu z kulturą

 • „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

  „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

 • Koronawirus dotyka rodzin, może rodzić przemoc

  Koronawirus dotyka rodzin, może rodzić przemoc

 • Po raz kolejny Gmina Piaski skorzysta z dotacji w ramach programu „Szatnia na medal”

  Po raz kolejny Gmina Piaski skorzysta z dotacji w ramach programu „Szatnia na medal”

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności

  Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności

 • Pomoc dla przedsiębiorców

  Pomoc dla przedsiębiorców

 • Szpital dziękuje

  Szpital dziękuje

 • Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

  Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

 • Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem - najnowsze informacje ze strony gov.pl

  Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem - najnowsze informacje ze strony gov.pl

 • Pomoc psychologiczna

  Pomoc psychologiczna

 • Konkurs odwołany

  Konkurs odwołany


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaCharytatywny koncert hip - hopowy

Powitanie wiosny w rytmach hip - hopu w Gminnym Ośrodku Kultury w Piaskach. Przyjdź na koncert, wrzuć coś do puszki i z początkiem wiosny daj nową nadzieję Dawidowi!
Zapraszamy 21 marca na koncert hip - hopowy, w którym wystąpią wokaliści z "naszego podwórka". Na scenie pojawi się 3B, Czaja, SDM (Igua&Wulp) oraz Hoffi. Podczas koncertu Tęczowa Armia prowadzić będzie zbiórkę dla Dawida.
Dawid to dwulatek, który od urodzenia cierpi na Klątwę Ondyny (kiedy zasypia przestaje oddychać), wiec wymaga ciągłej opieki i podłączania do specjalistycznego sprzętu.
Ma on jednak szansę na „normalne dzieciństwo”. Wszczepienie stymulatorów oddechu to koszt ok. 500 tys zł. Wciąż jeszcze brakuje pieniędzy na ich zakup.
Na scenie wystąpią: 
Hoffi - były B-Boy, freestyl'owiec, raper od 2001 roku. Grał przed Kasta Squad, Ascetoholix, Trzeci Wymiar, Gural. Ma kilkadziesiat tracków na swoim koncue. Trzy teledyski. Do dziś działa na scenie podziemnego rapu charytatywnie.
Czaja - na scenie od 2013 roku, na swoim koncie ma występy na Dniach Gostynia w 2014 r., Mordor Summer Time i Mordor Winter Time rap night. W twórczości interesuje go przede wszystkim zabawa, stąd wiele tekstów ma po prostu humorystyczny akcent.
3B- jak mówi o sobie: "muzyki słucham od urodzenia - dzięki Ojcu, tak bynajmniej sądzę. Mój gust muzyczny kreował się przez lata. Na rap związany z kulturą hip hopową trafiłem dzięki Ojcu. Pierwszy kawałek, w którym usłyszałem ten gatunek to utwór Aerosmith z Run Dmc"Walk this Way" i tak to się zaczęło."  Jego pierwsze utwory powstały w latach 2002-2004.  W 2011 poznał Wojtka (Wulpo) i nagrał z nim kilka numerów. W 2012 poznał Majkela Andżelo (Michała) -  producenta muzycznego i od tamtego czasu razem współpracują. Nagraliśmy razem pierwszy album, drugi jest już prawie gotowy, trwają ostatnie prace związane z obróbką końcową ( mix i mastering). Na wiosnę będzie gotowy do odsłuchu. Nigdy dotąd nie koncertował.
Wulp - na hiphopowe brzmienia nakierował go mlodszy brat już w czasach gimnazjalnych. W 2010 napisał swój pierwszy tekst. W 2011 otrzymał pierwszy program do nagrywania i pochłonęło go to bez reszty. Pisze głównie o tym, co przeżył i o tym co widzi na co dzień, co mu się podoba lub co go denerwuje. W 2017 roku nagrał trochę płyt ze swoją muzyką i porozdawał znajomym. Pisze, nagrywa, nawija do dziś, lecz nigdy na zawołanie. Po prostu kiedy czuje, że to ten moment. Nigdy wcześniej nie grał żadnego koncertu.


dodano 2020-02-24 07:42:45Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.