eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • Pomoc dla przedsiębiorców

  Pomoc dla przedsiębiorców

 • Teleporady

  Teleporady

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Pomoc psychologiczna

  Pomoc psychologiczna

 • „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

  „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Parkometry nieczynne

  Parkometry nieczynne

 • Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

  Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Szpital dziękuje

  Szpital dziękuje

 • Konkurs odwołany

  Konkurs odwołany


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaJubileuszowy Bieg w Piaskach

Elektroniczne zapisy, pamiątkowe medale i nowa trasa biegu to tylko niektóre niespodzianki, jakie czekają na uczestników tegorocznego Ogólnopolskiego Biegu im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego.
Już po raz trzydziesty odbędzie się w Piaskach Ogólnopolski Bieg im. Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego. Z tej okazji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. najważniejszą z nich jest zmiana trasy biegu. Start i meta biegu znajdują się na kompleksie sportowym przy Zespole Szkół w Piaskach, ul. Drzęczewska. Dalej trasa powiedzie przez Drzęczewo Drugie, Smogorzewo i Piaski ul. Poznańska, Leśna, Drzęczewska. W załączniku prezentujemy trasę biegu. Otwarcie Biura Zawodów w zespole Szkół w Piaskach nastapi od godz. 8.00, a oficjalne otwarcie i Bieg dla Zdrowia zaplanowano o godz. 9.00. Później rywalizować będą przedszkolaki, młodzież szkolna, niepełnosprawni, a o godz. 10.30 rozpocznie się Bieg Główny na dystansie 10 km. Już dziś wiadomo także, że dla pierwszych stu biegaczy przygotowano pamiątkowe medale. Dotychczasowe kategorie wiekowe: mężczyźni do 29 lat oraz do 39, do 49, 59, do 69 i powyżej 70 oraz kobiety do 29 lat, do 39, 49 i powyżej 50 lat i specjalne, m. in. najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik, najlepszy z Ziemi Gostyńskiej, najlepszy z Gminy Piaski, najlepszy z Grabonoga, najlepszy niepełnosprawny, najlepszy nauczyciel, najlepszy z LZS, wielokrotny uczestnik, zostały także wzbogacone o rekordzistę trasy. Warunkiem uczestnictwa są aktualne badania lekarskie, ukończone 16 lat i wniesienie opłaty startowej. Głównym organizatorem biegu jest Uczniowski Ludowy Klub  Sportowy "Grabonóg" przy Zespole Szkół Rolniczych w Grabonogu, tel. 603695846.

Po raz pierwszy wprowadzono także elektroniczne zapisy na stronie bieg.piaski-wlkp.pl
Już dziś warto rozpocząć treningi. Bliższe informacje w załączonym regulaminie.

Warto zaplanować sobie cały dzień w Piaskach, gdzie od godz. 14.00 rozpocznie się VII Samorządowy Turniej w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Gostyńskiego. Nie zabraknie też cyklicznych imprez jak turniej w piłkę plażową oraz Mistrzostwa w Rzucie Laczkiem. Planowany jest również rajd rowerowy oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu gostyńskiego oraz gości 25 maja do Piasków.


dodano 2013-05-15 13:21:21Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.