eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
  • Konkurs odwołany

    Konkurs odwołany

  • „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

    „Kwarantanna domowa” – apka ułatwiająca izolację

  • Szpital dziękuje

    Szpital dziękuje

  • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

    KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  • Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

    Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

  • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

    KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  • Pomoc psychologiczna

    Pomoc psychologiczna

  • Pomoc dla przedsiębiorców

    Pomoc dla przedsiębiorców

  • Teleporady

    Teleporady

  • Parkometry nieczynne

    Parkometry nieczynne

  • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

    KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba Przygotowawcza



Zwyciężył po raz trzeci

76 zawodników stanęło na linii startu XXIX Ogólnopolskiego Biegu im. błogosławionego Edmunda Bojanowskiego.

Wprawdzie wysoka temperatura, brak wiatru i słońce nie pozwoliły pobić rekordu trasy, ale nie utrudniały także samego biegu. Po raz trzeci zwyciężył Krovlajdis Sergej z Ukrainy czasem 0:31, 34 przed swoimi kolegami – miejsce drugie zajął Nagirniak Wiktor, trzeci był Labziuk Oleksandr. Wśród pań triumfowała Białorusinka Alena Berasniova z czasem 0:39,37. Po raz 29 wystartował w biegu Czesław Górniak, który uczestniczy każdego roku w Piaskowskim biegu. Najstarszym uczestnikiem biegu był Michał Szkudlarek, któremu trasa biegu zajęła niespełna godzinę. Najmłodszym biegaczem był szesnastoletni Filip Krzesiak z Pudliszek. Najlepszym zawodnikiem z Ziemi Gostyńskiej okazał się Mateusz Klonowski, a najszybszym biegaczem z gminy Piaski Sławomir Naskręt. Poniżej zamieszczamy komunikat końcowy oraz zwycięzców w poszczególnych kategoriach. 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Przynależność

Czas

1.

Krovlajdis Sergej

1978

Ukraina

0:31,34

2.

Nagirniak Wiktor

1987

 

0:31,39

3.

Labziuk Oleksandr

1978

Ukraina

0:31,40

4.

RakipavAzat

1968

Białoruś

0:31,52

5.

Łucyk Maciej

1983

Inter Sport Team

0:32,12

6.

Blahodir Yuriy

1981

KKB Finish Kalisz

0:34,18

7.

Kozłowski Klaudiusz

1981

Klub Altom Gniezno- Nauczyciel

0:34,20

8.

Tumko Krzysztof

1977

JW 1517 Leszno

0:34,21

9.

Krzyścin Andrzej

1967

Klub Altom Gniezno

0:34,54

10.

Klonowski Mikołaj

1990

Gostyń

0:34,59

11.

Świętek Andrzej

1959

Amator

0:35,09

12.

Musielak Patryk

1983

Leszno

0:35,18

13.

Kapitańczyk Marian

1955

KB Maniac Poznań

0:35,29

14.

Stańczak Janusz

1960

KB Kosynier Września

0:35,47

15.

Naskręt Sławomir

1974

Gmina Piaski

0:36,53

16.

Wałkiewicz Paweł

1982

MUKS Szok – Samorządowiec

0:38,10

17.

Janowicz Jerzy

1957

LKS Błękitni Osowa Sień

0:38,55

18.

Berasniova Alena

1985

Białoruś

0:39,37

19.

Zhuk Natalia

1989

Ukraina

0:39,47

20.

Kazibut Zdzisław

1952

CSW Lądki

0:39,48

21.

Wira Mariusz

1973

KB Miś Borek WLKP

0:40,08

22.

Nowak Marcin

1971

KB MIŚ Borek WLKP

0:40,09

23.

Grzegorek Janusz

1961

KB Kosynier Września

0:40,16

24.

Dolatowski Witold

1972

Piaski- Nauczyciel

0:40,55

25.

Filipczak Stefan

1947

KB Kosynier Września

0:41,07

26.

Klepacki Maciej

1981

Pępowo

0:41,14

27.

Marciniak Mariusz

1975

Piaski

0:41,24

28.

Stachorski Marek

1961

KB Kosynier Września

0:41,43

29.

Stanek Bartosz

1988

KB Maniak Poznań

0:42,03

30.

Przybył Rafał

1989

Bodzewo

0:42,16

31.

Tomaszewski Dominik

1972

Kórnik

0:42,32

32.

Golak Agnieszka

1976

Drużyna Szpiku

0:42,35

33.

Ludwiczak Arleta

1970

Altom Gniezno

0:42,47

34.

Roszak Marcin

1980

KB Miś Borek WLKP

0:43,00

35.

Banach Mariusz

1970

LKO Leszno

0:43,03

36.

Talarczak Jacek

1967

Krobia

0:43,10

37.

Naskręt Dariusz

1984

Piaski

0:43,13

38.

Czerniak Henryk

1948

KB Maratończyk Kołaczkowo

0:43,18

39.

Sowiński Filip

1992

Piaski

0:43,45

40.

Góralski Piotr

1980

Piaski

0:43,46

41.

Kaczmarek Łukasz

1981

Gostyń

0:44,15

42.

Walkowiak Tomasz

1995

LKS Korona Piaski

0:44,28

43.

Chrustowska Angelina

1981

CK Wir Śmigiel

0:44,55

44.

Napierkowski Ksawery

1948

Sano Kościan

0:45,04

45.

Nowacka Marlena

1976

Gmina Piaski

0:45,16

46.

Bródka Hubert

1979

Śmigiel

0:46,44

47.

Michalak Wojciech

1973

ZSR Grabonóg- Nauczyciel

0:46,50

48.

Horała Hanna

1983

Gostyń

0:46,54

49.

Furman Szymon

1994

Gostyń

0:46,55

50.

Prętkowski Tomasz

1987

Gostyń

0:47,03

51.

Nawrocki Wojciech

1984

Piaski

0:47,15

52.

Skowroński Paweł

1955

LKS Korona Piaski

0:48,08

53.

Zdanowski Marian

1956

Poznań- Amator

0:48,20

54.

Branderburg Michał

1981

Krzemieniewo

0:48,27

55.

Zielińska Kinga

1973

CK Wir Śmigiel

0:48,37

56.

Wajszczak Lidia

1992

ZSR Grabonóg

0:48,42

57.

Krzesiak Filip

1995

Pudliszki

0:49,13

58.

Konieczny Marcin

1979

Brzezie

0:49,17

59.

Kabała Marcin

1979

Gostyń

0:49,18

60.

Grochowski Wojciech

1936

Malta Poznań

0:49,35

61.

Czerniak Elżbieta

1954

KB Maratończyk Kołaczkowo

0:50,36

62.

Jakubiak Henryk

1936

Amator

0:52,13

63.

Zgoła Andrzej

1975

Piaski

0:52,46

64.

Sobalski Maciej

1984

Gostyń

0:53,20

65.

Sobalski Stanisław

1957

Gostyń- Amator

0:55,04

66.

Jankowiak Filip

1995

Krobia

0:55,24

67.

Leja Maciej

1979

Piaski- Amator

0:56,06

68.

Szkudlarek Michał

1933

CK Wir Śmigiel

0:56,30

69.

Wechman Ireneusz

1953

Gostyń- Amator

0:56,57

70.

Płaczek Zenon

1950

Amator

0:59,38

71.

Furman Renata

1964

Gostyń

0:59,48

72.

Furman Jarosław

1966

Gostyń

0:59,49

73.

Górniak Czesław

1950

KS Ruch Bojanowo

1:10,59

74.

Furman Anna

1966

Gostyń

1:13,00

75.

Szymoniak Artur

1972

Piaski

1:14,00

76.

Furman Andrzej

1962

Gostyń

1:15,00

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

L.p.
Nazwisko i imię
1
Krovlajdis Sergej
2
Nagirniak Wiktor
3
Labziuk Oleksandr
4
Rakipav Azat
5
Łucyk Maciej
6
Blahodir Yury

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
LISTA NAGRODZONYCH
 
KAT. do 29 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Klonowski Mikołaj
2
Musielak Patryk
3
Stanek Bartosz

 
KAT. do 39 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Tumko Krzysztof
2
Naskręt Sławomir
3
Wałkiewicz Paweł

 
 
KAT. do 49 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Kozłowski Klaudiusz
2
Krzyścin Andrzej
3
Nowak Marcin

 
 
KAT. do 59 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Świętek Andrzej
2
Kapitańczyk Marian
3
Stańczak Janusz

 
 
 
KAT. do 69 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Kazibut Zdzisław
2
Filipczak Stefan
3
Czerniak Henryk

 
 
KAT. powyżej 70 lat M
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Grochocki Wojciech
2
Jakubiak Henryk
3
Szkudlarek Michał

 
KAT. do 29 lat K
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Berasniova Alena
2
Zhuk Natalia
3
Wajszczak Lidia

 
 
KAT. powyżej 29 lat K
 

L.p.
Nazwisko i imię
1
Golak Agnieszka
2
Ludwiczak Arleta
3
Chrustowska Angelina

 

L.p.
Nazwisko i imię
Nazwa nagrody
1
Szkudlarek Michał
Najstarszy zawodnik
2
Krzesiak Filip
Najmłodszy zawodnik
3
Janowicz Jerzy
Najlepszy z LZS
4
Kozłowski Klaudiusz
Najlepszy nauczyciel
5
Sowiński Filip
Najlepsza z ZSR Grabonóg
6
Wałkiewicz Paweł
Najlepszy samorządowiec
7
Naskręt Sławomir
Najlepszy z Gminy Piaski
8
Klonowski Mateusz
Najlepszy z Ziemi Gostyńskiej
9
Górniak Czesław
Wielokrotny uczestnik 29 razy
10
Czerniak Elżbieta
Wielokrotny uczestnik 27 razy
11
Janowicz Jerzy
Wielokrotny uczestnik 27 razy
12
Kapitańczyk Marian
Wielokrotny uczestnik 27 razy
13
Stańczak Janusz
Wielokrotny uczestnik 27 razy
14
………………………………………
Niepełnosprawny



dodano 2012-05-29 13:31:54







Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.