eUrząd
Lista spraw do załatwienia
eSesja
Konsultacje
Projekty
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
e-urzad skarbowy
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • Prace drogowe

  Prace drogowe

 • Informacja

  Informacja

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Świetlica w Drzęczewie

  Świetlica w Drzęczewie

 • Trwają prace przy budowie świetlicy wiejskiej kontenerowej w Bodzewku Drugim.

  Trwają prace przy budowie świetlicy wiejskiej kontenerowej w Bodzewku Drugim.

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Sukcesy karateków

  Sukcesy karateków

 • ZAKUP PREFERENCYJNY PALIWA STAŁEGO (WĘGLA)

  ZAKUP PREFERENCYJNY PALIWA STAŁEGO (WĘGLA)

 • Umowa na kanalizację

  Umowa na kanalizację


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaMedale dla karateków

20.11.2022 Śrem -Waleczna niedziela i medalowa dla Karateków z Piasków Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Pierwszy Medal – brązowy i Puchar Wielkopolski 3 złote 3 srebrne medale.

Pierwszy historyczny medal w Systemie Sportu Młodzieżowego MMM wywalczyła Natasza Adamska w kata indywidualnym młodziczek 3 m pośród blisko 30 zawodniczek z województw wielkopolskiego, opolskiego i kujawski- pomorskiego, rozgrywanych pod auspicjami Ministerstwa Sportu i Polskiej Unii Karate - Związek Sportowy. Medal Nataszy zaowocuje powołaniem do Kadry Wielkopolski. Dobry wynik i 5 m wywalczyła Jagoda Mazurek, dzielnie walczyła również Sara Glinka. Brawo dziewczyny
Od godzin południowych rywalizowaliśmy w Pucharze Wielkopolski w Karate Olimpijskim. Karateczki z Piasków pokazały że liczą się na tatami. Złoty medal wywalczyły w kata drużynowym Młodziczek 10-13 lat Sara Glinka, Natasza Adamska z kol. Anią Streubel oraz młodsza w Kata drużynowym do 9 lat Aleksandra Adamska z koleżankami Nikolą Jasińska i Sarą Bednarek . Indywidualnie złoto kata do 9 lat dla Oli Adamskiej. Srebrny medal w kata młodzik 12/13 lat dla Nataszy Adamskiej - 4 wygrane walki do finału oraz kumite fantom do 9 lat Ola Adamska. Natasza dorzuciła jeszcze srebro w kumite Fantom młodzik - 2 m Natasza Adamska Był to kolejny świetny start naszych karateków Brawo dla każdej z dziewczyn Sary, Jagody Nataszy i Oli.
Zapraszamy na treningi Shodana Piaski w Szkole Podstawowej – wtorki 17:00 i piątki 18:00 Każdy mistrz kiedyś rozpoczyna. Czekamy na Was.
Bardzo dziękujemy Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu za wsparcie Shodana Piaski. Wspierają nasze działania również Gmina Piaski i p. Norbert Nawrot właściciel Kasacji Pojazdów w Chwałkowie. Wielkie i serdeczne podziękowania.


dodano 2022-11-23 05:28:12Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.